Array
(
    [_edit_lock] => Array
        (
            [0] => 1542375539:2
        )

    [_edit_last] => Array
        (
            [0] => 1
        )

    [_yoast_wpseo_content_score] => Array
        (
            [0] => 30
        )

    [footer_title] => Array
        (
            [0] => 
        )

    [footer_check_list] => Array
        (
            [0] => 
        )

    [footer_menu_title] => Array
        (
            [0] => Kategorier
        )

    [footer_form_title] => Array
        (
            [0] => Send oss en melding eller tips 
        )

    [social_facebook] => Array
        (
            [0] => https://www.facebook.com/sportshjornetcom/
        )

    [social_twitter] => Array
        (
            [0] => https://twitter.com/Sportshjornet
        )

    [social_linkedin] => Array
        (
            [0] => 
        )

    [header_logo] => Array
        (
            [0] => 1520598008sh_logo_neg.svg
        )

)
Eliteserien, Fotball

Eliteserielagenes treningskamper

Se hvem som møtes i oppkjøringen til 2019-sesongen.

Endringer kommer til å skje. Vi oppdaterer oversikten gjennom hele vinteren med endringer, resultater og målscorere.

LES OGSÅ: OBOS-ligalagenes treningskamper

LES OGSÅ: Alle overgangene i Eliteserien

LES OGSÅ: Alt av nyheter og rykter fra overgangsvinduet

Brann

25.januar: Nest-Sotra (Vestlandshallen)

12.februar: Start (Maspalonmas)

23.februar: Kristiansund (Kristiansund stadion)

2.mars: Haugesund (Vestlandshallen)

6.-16.mars: Treningsleir i Marbella med to kamper.

10.mars: HamKam (Marbella)

23.mars: Sogndal (Myrdal)

Bodø/Glimt

25.januar: Junkeren (Nordlandshallen)

1.februar: Mjølner (Nordlandshallen)

8.februar: Tromsdalen (Nordlandshallen)

15.februar: Strømsgodset (LSK-hallen)

22.februar: Aalesund (Nordlandshallen)

1.mars: Vålerenga (Intility Arena)

13.mars: Start (Marbella)

24.mars: Tromsø (Alfheim)

Haugesund

25.januar: Presselaget (Storhall Karmøy)

9.februar: Dinamo Kiev (Estepona)

23.februar: Start (Storhall Karmøy)

2.mars: Brann (Vestlandshallen)

8.mars: Sandnes Ulf (Storhall Karmøy)

15.mars: Odd (Telemarkshallen)

24.mars: Viking (SR-Bank Arena)

Kristiansund

31.januar: Djurgården (Maspalomas)

8.februar: Molde (Aker Stadion)

16.februar. Ranheim (Abrahallen)

23.februar. Brann (Kristiansund Stadion)

24.februar: Hødd (Kristiansund Stadion)

8.mars: Lillestrøm (LSK-hallen)

13.mars: Sogndal (Marbella)

16.mars: Dinamo Brest (Marbella)

23.mars: Aalesund (Kristiansund Stadion)

8.mars: Lillestrøm (LSK-hallen)

Lillestrøm

2.februar: Stabæk (LSK-hallen)

9.februar: Djurgården (Tele2 Arena)

11.-20.februar: Treningsleir i Marbella med én kamp.

25.februar: Kongsvinger (LSK-hallen)

2.mars: Helsingborg (Valhalla IP)

8.mars: Kristiansund (LSK-hallen)

12.mars: Molde (LSK-hallen)

15.mars: HamKam (LSK-hallen)

23.mars: Vålerenga

Mjøndalen

12.januar: Raufoss 3-1 (Schriven 2, Temte Hansen)

18.januar: Notodden (Isachsen Stadion)

26.januar: Motstander ikke klar

3.februar: Vålerenga (LSK-hallen)

9.februar: Lokomotiv Moskva (Marbella)

20.februar: Odd (Telemarkshallen)

2.mars: Sandefjord (Isachsen Stadion)

8.mars: Skeid (Isachsen Stadion eller LSK-hallen)

16.mars: Motstander ikke klar

24.mars: Stabæk (Isachsen Stadion)

Molde

18.-28.januar: Treningsleir i Campoamor med kamp mot CSKA Moskva.

3.februar: Nordsjælland (I Danmark)

8.februar: Kristiansund (Aker Stadion)

15.februar: Aalesund (Color Line Stadion)

26.februar – 8.mars: Treningsleir i Marbella med treningskamper

26.februar: Dinamo Brest (Marbella)

12.mars: Lillestrøm (LSK-hallen)

17.mars: Rosenborg i Mesterfinalen

24.mars: Östersund (Aker Stadion)

Odd

26.januar: IFK Gøteborg (Gøteborg)

31.januar: Raufoss (Telemarkshallen)

6.februar: CSKA Moskva (Campoamor)

13.februar: Swarovsi Wattens (La Manga)

20.februar: Mjøndalen (Telemarkshalllen)

*Odd ønsker å spille ytterligere en kamp i Spania i februar.

1.mars: Viking (Skagerak Arena)

8.mars: Stabæk (Skagerak Arena)

15.mars: Haugesund (Telemarkshallen)

22.mars: Aalborg (Ålborg)

Ranheim

28.januar: Östersund (Abrahallen)

3.februar: Stjørdals-Blink (Abrahallen)

15.februar: Kristiansund (Abrahallen)

22.februar: Strømsgodset (Marbella)

25.februar: Stabæk (Marbella)

20.mars: Rosenborg

24.mars: GIF Sundsvall

Rosenborg

1.februar: Slavia Praha (Algarve)

4.februar: AGF Aarhus (Algarve)

11.februar: IFK Gøteborg (Algarve)

5.mars: Dinamo Brest (Marbella)

17.mars: Molde i Mesterfinalen

25.mars: Norrköping (Östgötaporten)

Sarpsborg 08

18.januar: Vålerenga (Sarpsborg Stadion eller LSK-hallen)

26.januar: Häcken i dobbeltkamp (Gøteborg)

2.februar: CSKA Moskva (Benidorm)

8.februar: Zenit St.Petersburg (Benidorm)

15.februar: To kamper mot hhv. Flora Tallinn og Ull/Kisa (Sarpsborg Stadion)

21.februar: Rostov (Marbella)

1.mars: Fredrikstad (Sarpsborg Stadion)

8.mars: Strømsgodset (Sarpsborg Stadion)

13.mars: To kamper mot hhv. Kongsvinger og Raufoss (Sarpsborg Stadion)

21.mars: Wolfsburg (Wolfsburg)

24.mars: Häcken (Sarpsborg Stadion)

Stabæk

19.januar: IFK Gøteborg (Gøteborg)

25.januar: HamKam (Nadderud kunstgress 2)

2.februar: Lillestrøm (LSK-hallen)

16.februar: Strømmen (LSK-hallen)

21.februar: Nomme Kalju (Marbella)

8.mars: Odd (Skagerak Arena)

16.mars: Ulll/Kisa (Nadderud kunstgress 2)

24.mars: Mjøndalen (Isachsen Stadion)

Strømsgodset

1.februar: Motstander ikke klar (LSK-hallen)

8.februar: HamKam (LSK-hallen)

15.februar: Bodø/Glimt (LSK-hallen)

22.februar: Ranheim (Marbella)

27.februar: Raufoss (Marbella)

8.mars: Sarpsborg 08 (Sarpsborg Stadion)

15.mars: Vålerenga (Intility Arena)

23.mars: Start (Marienlyst Stadion)

Tromsø

27.januar: Rubin Kazan (Tyrkia)

2.februar: Slovan Bratislava (Tyrkia)

15.februar: Alta (Alfheim)

18.-25.februar: Treningsleir i Marbella med to kamper.

20.februar: Viking (Marbella)

1.mars: Tromsdalen (Alfheim)

8.mars: Vålerenga (Intility Arena)

17.mars: Mjølner (Alfheim)

24.mars: Bodø/Glimt (Alfheim)

Vålerenga

18. januar: Sarpsborg 08

25. januar: Motstander ikke klar (LSK-hallen).

29. januar: Ull/Kisa (LSK-hallen)

3. februar: Mjøndalen (LSK-hallen)

13.februar: Rostov (Marbella)

16.februar: Rubin Kazan (Marbella)

19.februar: Sandefjord (Marbella)

 1. mars: Bodø/Glimt (Intility Arena)

8. mars: Tromsø (Intility Arena)

15.mars: Strømsgodset (Intility Arena)

23. mars: Lillestrøm

Viking

1.februar: Sola (SR-Bank Arena)

7.februar: Nest-Sotra (Randaberg Arena)

15.februar: Sandnes Ulf (SR-Bank Arena)

20.februar: Tromsø (Marbella)

22.februar: Dinamo Brest (Marbella)

1.mars: Odd (Skagerak Arena)

24.mars: Haugesund (SR-Bank Arena)

Følg oss på Facebook, Instagram og Twitter for siste nytt, sportshumor og konkurranser!