Fotball, PostNord-ligaen

2.divisjonslagenes treningskamper

Vi oppdaterer alle kamper, resultater og målscorere i vinter!


Endringer kommer til å skje. Vi oppdaterer oversikten gjennom hele vinteren med endringer, resultater og målscorere.

LES OGSÅ: Alle overgangene i 2.divisjon

LES OGSÅ: Eliteserielagenes treningskamper

LES OGSÅ: OBOS-ligaens treningskamper

LES OGSÅ: Alt av nyheter og rykter fra overgangsmarkedet live

Avdeling 1

Arendal

2.februar Fløy 2-1 (Rasmussen, Kaba)

8.februar Jerv 0-4

13.februar Vindbjart 3-3 (Skeie 2, Ness)

20.februar: Sandnes Ulf (Lyngdal)

1.mars Notodden (Porsgrunn/ Skien)

8.mars Fram Larvik (Myra)

15.mars: Jerv (Myra)

23.mars: Bryne (Kvinesdal)

1.april: Odd (Skagerak Arena)

6.april: Asker (Myra)

Brattvåg

1.februar: Aalesund 3-3 (Jonassen 2, Beite)

8.februar: Spjelkavik (Jonassen 3, Leine, Husby, Dahle, Sætre)

17.februar: Herd 7-0 (Leine 2, Kamel 2, Jonassen, Martinussen, Seth)

22.februar: Molde 2

9.mars: Hødd (Høddvoll)

16.mars: Florø (Florø)

23. eller 24.mars: Kristiansund

30.mars: Træff

Bryne

26.januar: Brodd 6-2 (El Ghaouti, Undheim 2, Dybevik, Dvergsdal, Myhre)

2.februar: Vard 2-1 (Myhre, El Ghaouti)

8.februar: Sandnes Ulf 2-0 (El Ghaouti, Myhre)

15.februar: Jerv 2-6 (Myhre, Langeland)

1.mars: Sola (Rosselandsbanen)

23.mars: Arendal (Kvinesdal) 

7.april: Vidar (Bryne stadion) 

Byåsen

9.februar: Kolstad 4-0 (Berbatovci, Bjørnholm Jatta, Obiech, Nordskag)

17.februar: Ranheim 1-4 (Rye)

23.februar: Levanger (Tobb Arena)

7.mars: Nardo (Nissekollen)

16.mars: Tiller (Byåsen Arena)

23.mars: Rosenborg 2 (Abrahallen)

4.april: Stjørdals-Blink (Øverlands Minde)

Egersund

2.mars: Brodd (Egersund)

9. mars: Madla (Egersund)

13. mars: Sandnes Ulf (Sandnes Stadion)

6. april: Sola (Egersund)

Fredrikstad

26.januar: Mjøndalen 2-2 (Veteli, Nilsen)

9.februar: Sogdiana 1-1 (Nieves)

13.februar: Nest-Sotra 3-1 (Nilsen, Veteli, Sellin)

22.februar: Kvik Halden (Fredrikstad Stadion)

1.mars: Sarpsborg 08 (Sarpsborg Stadion)

3.mars: Grorud (Fredrikstad Stadion)

8.mars: Alta (Fredrikstad Stadion)

16.mars: Strømmen (Strømmen Stadion)

23.mars: Falkenberg (Fredrikstad Stadion)

30.mars: Bærum (Fredrikstad Stadion)

6./7.april: Fram Larvik (Fredrikstad Stadion)

Hødd

25.januar: Herd 4-2 (Osvold 3, selvmål)

1.februar: Spjelkavik 2-3 (Osvold, Hjelmseth)

9.februar: Molde 2 3-1 (Hjelmseth, Hatløy, selvmål)

16.februar: Spjelkavik 3-1 (Hjelmeseth 2, Eid)

23.februar: Kristiansund (Kristiansund Stadion)

2.mars: Træff (Høddvoll)

9.mars: Brattvåg (Høddvoll)

17.mars: Aalesund (Color Line Stadion)

23.mars: Stjørdals-Blink (Trondheim)

6.april: Florø (Høddvoll)

Kvik Halden

18.januar: Råde 2-0 (Fjellstad, Makiadi)

26.januar: Follo 4-2 (Engebretsen, Ndiaye, Nomell, Toft)

2.februar. Frigg 1-2 (Nomell)

16.februar: Moss 4-1 (Agu, Krans, Engebretsen, Næsheim)

22.februar: Fredrikstad (Fredrikstad Stadion)

16.mars: Oddevold (Uddevalla)

23.mars: Ljungskile (Strupe kunstgress)

30.mars: Grebbestad (Strupe kunstgress)

6.mars: Kjelsås (Grefsen Stadion)

Levanger

2.februar: Steinkjer 1-0 (Vestrum)

9.februar: Nardo 5-1 (Buzuku 2, Pozo, Sakshaug, Teigen)

15.februar: Rosenborg 2 1-3 (Teigen)

23.februar: Byåsen (Tobb Arena)

2.mars: Verdal (Tobb Arena)

7.mars: Stjørdals-Blink (Tobb Arena)

17.mars: Ranheim

23.mars: Strindheim (Ruta Stadion)

Moss

18.januar: Hønefoss 2-0 (Sanyang 2)

25.januar: Rommen 1-1 (Elshaug)

16.februar: Kvik Halden 1-4 (Ali)

23.februar: Ørn Horten (Melløs)

24.februar: Ullern (Ullern kunstgress)

2.mars: Vålerenga 2 (Valhall)

16.mars: KFUM (KFUM Arena)

23.mars: Elverum (Elverum)

30.mars: Asker (Føyka)

6.april: Bærum (Sandvika Stadion)

Nardo

9.februar: Levanger 1-5 (Strand)

16.februar: Kolstad 13-1 (Sæter 4, Engan 2, Arnstad 2, Vingelen 2, Strand, Solli, Skogvold)

Sola

1.februar: Viking 1-8 (Eriksen)

7.februar: Brodd 0-2

15.februar: Varhaug 3-0 (Hinna 2, Ehigator)

1.mars: Bryne (Rosselandbanen)

21.mars: Vidar

28.mars: Staal

6.april: Egersund

Stjørdals-Blink

3.februar: Ranheim 0-4

6.februar: Verdal 5-0 (Sollihaug 2, Vinje, Rødahl, Sisic)

21.februar: Steinkjer (Øverlands Minde)

7.mars: Levanger (Tobb Arena)

16.mars: Oppsal (Øverlands Minde)

23.mars: Hødd (Reknesbanen)

4.april: Byåsen (Øverlands Minde)

Vidar

1.februar: Sandnes Ulf 0-0

9.februar: Lysekloster 1-1 (Klemetsen Jakobsen)

13.februar: Madla 0-3

21.februar: Brodd (Midjord)

9.mars: Vard (Haugesund)

16.mars: Viking 2 (Viking treningsbane)

21.mars: Sola (Sola)

7.april: Bryne (Bryne Stadion)

Avdeling 2

Alta

9.februar: Norild 0-1

15.februar: Tromsø 0-3

17.februar: Tromsdalen 0-0

8.mars: Fredrikstad (Fredrikstad Stadion)

10.mars: Hønefoss (AKA Arena)

Asker

9.februar: Oppsal 2-1 (Fazi, ukjent)

19.februar: Hønefoss (Føyka)

2.mars: Frigg (Valhall)

8.mars: Bærum (Føyka)

16.mars: Kjelsås (Føyka)

30.mars: Moss (Føyka)

6.april: Arendal (Myra)

Bærum

25.januar: Lyn 2-2 (Berg, Rogulj)

2.februar: Ørn Horten 6-1 (Berg 2, Rogulj, Slemdal, Berre, Aubert)

9.februar: Follo 2-2 (Aubert 2)

16.februar: Frigg 1-2

2.mars: Kjelsås (Grefsen Stadion)

8.mars: Asker (Føyka)

15.mars: Elverum

23.mars: Vålerenga 2

30.mars: Fredrikstad (Fredrikstad Stadion)

6.april: Moss

Elverum

25.januar: Raufoss 1-6 (Eriksen)

31.januar: Kongsvinger 1-1 (Eriksen)

16.februar: Oppsal 0-0

21.februar: Ull/Kisa (Jessheim Stadion)

15.mars: Bærum

23.mars: Moss (Elverum Stadion)

30.mars: Alta (Elverum Stadion)

Florø

26.januar: Sogndal 1-4 (Savland)

8.februar: Aalesund 0-3

21.februar: Førde (Florø)

6.april: Hødd (Høddvoll)

Fram Larvik

2.februar: Sandefjord 1-1 (Osestad)

8.februar: FK Tønsberg 2-2 (Bjørntvedt Olsen 2)

16.februar: Grorud 1-0 (Ndiaye)

8.mars. Arendal (Myra)

30.mars: Kjelsås (Grefsen Stadion)

6./7.april: Fredrikstad (Fredrikstad Stadion)

Grorud

12.januar: Lørenskog 4-3 (Lankhof Dahlby 2, Hagen, K. Mankowitz)

1.februar: Strømsgodset 0-2

2.februar: Oppsal 0-0

8.februar: Notodden 0-3

16.februar: Fram Larvik 0-1

3.mars: Fredrikstad (Fredrikstad Stadion)

9.mars: Kjelsås (Grefsen Stadion)

16.mars: Skeid (LSK-hallen)

6.april: Elverum (Elverum Stadion)

Kjelsås

26.januar: Hallingdal 6-0 (Idrissi, Aasarød, Martinussen, Lund, Pedersen, Aslaksrud)

2.februar: Ullern 2-0 (Sereba, selvmål)

9.februar: Lyn 4-1 (Paintsil, Pedersen, Aasarød, Idrissi)

16.februar: KFUM 0-2

2.mars: Bærum (LSK-hallen)

9.mars: Grorud (Grefsen Stadion)

16.mars: Asker (Føyka)

23.mars: Oppsal (Grefsen Stadion)

30.mars: Fram Larvik (Grefsen Stadion)

6.april: Kvik Halden (Grefsen Stadion)

Mjølner

26.januar: Skånland 4-0 (Nessø, Johannessen, Nicolaisen, Antonsen)

31.januar: Bodø/Glimt 0-9

23.februar: Tromsdalen

3.mars: Leknes

10.mars: Senja

17.mars: Tromsø (Alfheim)

30.mars: Junkeren

7.april: Harstad

Odd 2

8.mars: Stabæk 2 (Skagerak Arena)

1.april: Arendal (Skagerak Arena)

Oppsal

12.januar: Follo 3-0 (Birkeland, Baugstø, Bjørseth)

26.januar: Eidsvold Turn 3-1 (Adra, Bjørseth, Wæhler)

2.februar: Grorud 0-0

9.februar: Asker 1-2 (Adra)

16.februar: Elverum 0-0

20.februar: KFUM

2.mars: Lørenskog

16.mars: Stjørdals-Blink (Øverlands Minde)

23.mars: Kjelsås

Senja

6.februar: Tromsø 2 1-1 (Ottesen)

23. el 24.februar: Bardufoss

3.mars: Harstad

10.mars: Mjølner

15.mars: Tromsdalen

Sotra

3.februar: Sogndal 1-5 (Stava)

9.februar: Djerv 1919 4-1 (Moldeklev, Bruun, Kkilen, Falck)

16.februar: Åsane 2-2 (Stava, selvmål)

2.mars: Hinna (Karmøy)

16.mars: Nest-Sotra (Sotra)

17.mars: Fana (Sotra)

23.mars: Fyllingsdalen (Sotra)

30.mars: Vard (Sotra)

6.april: Os (Sotra)

Åsane

3.februar: Nest-Sotra 1-0 (Myrkaskog)

9.februar: Gneist 8-1 (Hammersland 2, Mykkeltvedt 2, Bruun-Hansen, Lorentzen, Valsvik, Hauge)

16.februar: Sotra 2-2 (Lorentzen, Bruun-Hanssen)

23.februar: Fyllingsdalen (Vestlandshallen)

5.mars: Sogndal (Myrdal)

24.mars: Nest-Sotra (Myrdal)

30.mars: Lysekloster (Myrdal)

6.april: Vard (Myrdal)

Følg oss på Twitter, Instagram eller Facebook.