Fotball, PostNord-ligaen

2.divisjonslagenes treningskamper

Vi oppdaterer alle kamper, resultater og målscorere i vinter!


Endringer kommer til å skje. Vi oppdaterer oversikten gjennom hele vinteren med endringer, resultater og målscorere.

LES OGSÅ: Alle overgangene i 2.divisjon

LES OGSÅ: Eliteserielagenes treningskamper

LES OGSÅ: OBOS-ligaens treningskamper

LES OGSÅ: Alt av nyheter og rykter fra overgangsmarkedet live

Avdeling 1

Arendal

2.februar Fløy 2-1 (Rasmussen, Kaba)

8.februar Jerv 0-4

13.februar Vindbjart 3-3 (Skeie 2, Ness)

20.februar: Sandnes Ulf 0-0

7.mars: La Nucia 3-2 (Michalen, Greenidge, Rasmussen)

15.mars: Jerv 1-2 (Berglann)

23.mars: Bryne 2-2 (Ness, Kastrati)

1.april: Odd 0-1

6.april: Asker (Myra)

Brattvåg

1.februar: Aalesund 3-3 (Jonassen 2, Beite)

8.februar: Spjelkavik (Jonassen 3, Leine, Husby, Dahle, Sætre)

17.februar: Herd 7-0 (Leine 2, Kamel 2, Jonassen, Martinussen, Seth)

22.februar: Molde 2 1-1 (Leine)

9.mars: Hødd 0-3

16.mars: Florø 2-2 (Solnørdal, Kamel)

30.mars: Træff 1-1 (Jonassen)

Bryne

26.januar: Brodd 6-2 (El Ghaouti, Undheim 2, Dybevik, Dvergsdal, Myhre)

2.februar: Vard 2-1 (Myhre, El Ghaouti)

8.februar: Sandnes Ulf 2-0 (El Ghaouti, Myhre)

15.februar: Jerv 2-6 (Myhre, Langeland)

1.mars: Sola 1-4 (Mæland)

13.mars: Slavia Mozyr 0-0

23.mars: Arendal 2-2 (Langeland, Ueland)

7.april: Vidar (Bryne stadion) 

Byåsen

9.februar: Kolstad 4-0 (Berbatovci, Bjørnholm Jatta, Obiech, Nordskag)

17.februar: Ranheim 1-4 (Rye)

23.februar: Levanger 3-1 (Obiech, Rye)

7.mars: Nardo 2-1 (Næss Nilsen, Obiech)

16.mars: Tiller 0-0

23.mars: Rosenborg 2 0-0

4.april: Stjørdals-Blink (Øverlands Minde)

Egersund

2.mars: Brodd 5-1 (Naglestad 2, Wawrzynkiewicz, Sumareh, Grande)

9. mars: Madla 3-1 (Grande 2, Haugstad)

13. mars: Sandnes Ulf 0-3

16.mars: Viking 0-4

26.mars: IBV 0-1

6. april: Sola (Egersund)

Fredrikstad

26.januar: Mjøndalen 2-2 (Veteli, Nilsen)

9.februar: Sogdiana 1-1 (Nieves)

13.februar: Nest-Sotra 3-1 (Nilsen, Veteli, Sellin)

22.februar: Kvik Halden 0-2

1.mars: Sarpsborg 08 0-3

8.mars: Alta 4-1 (Sellin 3, Nieves)

16.mars: Strømmen 3-4 (Nilsen, M. Hagen, Veteli)

23.mars: Falkenberg 2-0 (Sellin, Nieves)

30.mars: Bærum 3-0 (Nilsen 2, M. Hagen)

6./7.april: Fram Larvik (Fredrikstad Stadion)

Hødd

25.januar: Herd 4-2 (Osvold 3, selvmål)

1.februar: Spjelkavik 2-3 (Osvold, Hjelmseth)

9.februar: Molde 2 3-1 (Hjelmseth, Hatløy, selvmål)

16.februar: Spjelkavik 3-1 (Hjelmeseth 2, Eid)

23.februar: Kristiansund 0-0

3.mars: Urozhay 0–1

9.mars: Brattvåg 3-0 (Osvold 2, Saunes)

17.mars: Aalesund 1-2 (Hide)

6.april: Florø (Høddvoll)

Kvik Halden

18.januar: Råde 2-0 (Fjellstad, Makiadi)

26.januar: Follo 4-2 (Engebretsen, Ndiaye, Nomell, Toft)

2.februar. Frigg 1-2 (Nomell)

16.februar: Moss 4-1 (Agu, Krans, Engebretsen, Næsheim)

22.februar: Fredrikstad 2-0 (Narh, Kaili)

2.mars: FK Tønsberg 1-0

16.mars: Oddevold 3-0 (Næsheim, Westgaard, Narh)

23.mars: Ljungskile 2-2 (Sæter-Mehmeti, Næsheim)

30.mars: Grebbestad 2-1 (Nomell, Chaib)

6.mars: Kjelsås (Grefsen Stadion)

Levanger

2.februar: Steinkjer 1-0 (Vestrum)

9.februar: Nardo 5-1 (Buzuku 2, Pozo, Sakshaug, Teigen)

15.februar: Rosenborg 2 1-3 (Teigen)

23.februar: Byåsen 1-3 (Lorentsen)

2.mars: Verdal 4-0 (Rahhaoui 2, Teigen, Vestrum)

7.mars: Stjørdals-Blink 2-2 (Öhjage, Taddese)

18.mars: Ranheim 1-2 (Hajdari)

23.mars: Strindheim 4-2 (Sereba 2, Peterson, Buzuku)

1.april: Kristiansund 2 4-4 (Rahhaoui 2, Sandrakumar, Lorentsen)

Moss

18.januar: Hønefoss 2-0 (Sanyang 2)

25.januar: Rommen 1-1 (Elshaug)

16.februar: Kvik Halden 1-4 (Ali)

23.februar: Ørn Horten 2-4 (Klaussen, Sanyang)

24.februar: Ullern 1-1 (Klaussen)

2.mars: Vålerenga 2 1-2 (Klaussen)

8.mars: Florø 2-1 (Ali, Klaussen)

23.mars: Elverum 2-3 (Ali, Gerkondani)

30.mars: Asker 2-1 (Ali, Dahl)

6.april: Bærum (Sandvika Stadion)

Nardo

9.februar: Levanger 1-5 (Strand)

16.februar: Kolstad 13-1 (Sæter 4, Engan 2, Arnstad 2, Vingelen 2, Strand, Solli, Skogvold)

27.februar: Orkla 7-0 (Engan 3, Sæter 2, Strandin, Solli)

7.mars: Byåsen 1-2 (Rønning)

14.mars: Verdal 4-2 (Sæter, Lysvåg, Strandin)

21.mars: Rosenborg 2 2-2

28.mars: Melhus 0-1

7.april: Senja (Nissekollen)

Sola

1.februar: Viking 1-8 (Eriksen)

7.februar: Brodd 0-2

15.februar: Varhaug 3-0 (Hinna 2, Ehigator)

1.mars: Bryne 4-1 (Sebulonsen 2, Brekke, Meinseth)

21.mars: Vidar 0-2

6.april: Egersund

Stjørdals-Blink

3.februar: Ranheim 0-4

6.februar: Verdal 5-0 (Sollihaug 2, Vinje, Rødahl, Sisic)

28.februar: Steinkjer 6-0 (Stokke 2, Valleraunet, Fiske, Vinje, Nygaard)

7.mars: Levanger 2-2 (Stokke 2)

16.mars: Oppsal 1-1 (selvmål)

28.mars: Rosenborg 2 2-3 (Lillebo, Rødahl)

4.april: Byåsen (Øverlands Minde)

Vidar

1.februar: Sandnes Ulf 0-0

9.februar: Lysekloster 1-1 (S. Klemetsen Jakobsen)

13.februar: Madla 0-3

21.februar: Brodd 5-3 (T. Klemetsen Jakobsen 2, Danielsen, Landsnes, Skjørtestad)

9.mars: Vard 1-4 (T. Klemetsen Jakobsen)

16.mars: Viking 2 1-5 (T. Klemetsen Jakobsen)

21.mars: Sola 2-0

7.april: Bryne (Bryne Stadion)

Avdeling 2

Alta

9.februar: Norild 0-1

15.februar: Tromsø 0-3

17.februar: Tromsdalen 0-0

8.mars: Fredrikstad 1-4 (Reginiussen)

10.mars: Hønefoss 2-1 (Reginiussen, Nome)

24.mars: Tromsdalen 0-1

31.mars: Elverum 0-3

Asker

9.februar: Oppsal 2-1 (Fazi, ukjent)

19.februar: Hønefoss 1-1 (Fazi)

2.mars: Frigg 2-3 (Dahl, Skaug)

8.mars: Bærum 4-0 (Fazi 2, Strangstad, Skaug)

16.mars: Kjelsås 3-1 (Fazi, Dahl, selvmål)

21.mars: Fram 0-2

29.mars: Moss 1-2 (Skaug)

6.april: Arendal (Myra)

Bærum

25.januar: Lyn 2-2 (Berg, Rogulj)

2.februar: Ørn Horten 6-1 (Berg 2, Rogulj, Slemdal, Berre, Aubert)

9.februar: Follo 2-2 (Aubert 2)

16.februar: Frigg 1-2 (Sørensen)

2.mars: Kjelsås 0-3

8.mars: Asker 0-4

15.mars: Elverum 3-1 (Rogul 2, selvmål)

24.mars: KFUM 0-3

30.mars: Fredrikstad 0-3

6.april: Moss

Elverum

25.januar: Raufoss 1-6 (Eriksen)

31.januar: Kongsvinger 1-1 (Eriksen)

16.februar: Oppsal 0-0

21.februar: Ull/Kisa 0-4

2.mars: Eidsvold Turn 1-0 (Nordengen)

9.mars: KFUM 1-1 (Nordengen)

15.mars: Bærum 1-3 (Nordengen)

23.mars: Moss 3-2 (Flatgård, Eriksen, Khattab)

30.mars: Alta 3-0 (Solum 2, Solvang Nilsen)

Florø

26.januar: Sogndal 1-4 (Savland)

8.februar: Aalesund 0-3

21.februar: Førde 5-3

3.mars: Lysekloster 1-0 (Callaku)

8.mars: Moss 1-2 (Callaku)

16.mars: Brattvåg 2-2 (Callaku, Savland)

24.mars: Sogndal 2 (Savland 2, Nordal)

6.april: Hødd (Høddvoll)

Fram Larvik

2.februar: Sandefjord 1-1 (Osestad)

8.februar: FK Tønsberg 2-2 (Bjørntvedt Olsen 2)

16.februar: Grorud 1-0 (Ndiaye)

24.februar: Halsen 6-0 (Bjørntvedt Olsen 4, Breistøl 2)

6.mars: Rukh 0-0

21.mars: Asker 2-0 (BJørntvedt Olsen, Ndiaye)

30.mars: Kjelsås 1-1 (Pietron)

6.april: Fredrikstad (Fredrikstad Stadion)

Grorud

12.januar: Lørenskog 4-3 (Dahlby 2, Hagen, K. Mankowitz)

1.februar: Strømsgodset 0-2

2.februar: Oppsal 0-0

8.februar: Notodden 0-3

16.februar: Fram Larvik 0-1

1.mars: Ullern 4-3 (Dahlby 3, Edvardsen)

9.mars: Kjelsås 2-4 (Hagen, Dahlby)

16.mars: Skeid 0-2

28.mars: Eidsvold Turn 2-1 (Edvardsen, Høyland)

6.april: Elverum (Elverum Stadion)

Kjelsås

26.januar: Hallingdal 6-0 (Idrissi, Aasarød, Martinussen, Lund, Pedersen, Aslaksrud)

2.februar: Ullern 2-0 (Sereba, selvmål)

9.februar: Lyn 4-1 (Paintsil, Pedersen, Aasarød, Idrissi)

16.februar: KFUM 0-2

2.mars: Bærum 3-0 (Jatta 2, Aasarød)

9.mars: Grorud 4-2 (Aslaksrud 2, Aasarød, Lund)

16.mars: Asker 1-3 (Idrissi)

23.mars: Oppsal 4-3 (Aslaksrud, Paintsil, Wikheim, Aasarød)

30.mars: Fram Larvik 1-1 (Mathisen)

6.april: Kvik Halden (Grefsen Stadion)

Mjølner

26.januar: Skånland 4-0 (Nessø, Johannessen, Nicolaisen, Antonsen)

31.januar: Bodø/Glimt 0-9

23.februar: Tromsdalen 0-3

10.mars: Senja 0-1

17.mars: Tromsø 1-2 (Skogvoll)

30.mars: Junkeren

7.april: Harstad

Odd 2

8.mars: Jerv 3-0

1.april: Arendal 1-0

Oppsal

12.januar: Follo 3-0 (Birkeland, Baugstø, Bjørseth)

26.januar: Eidsvold Turn 3-1 (Adra, Bjørseth, Wæhler)

2.februar: Grorud 0-0

9.februar: Asker 1-2 (Adra)

16.februar: Elverum 0-0

20.februar: KFUM 2-0 (Bransdal, Adra)

2.mars: Lørenskog 0-2

16.mars: Stjørdals-Blink 1-1 (Bransdal)

23.mars: Kjelsås 3-4 (Bransdal, Kristiansen, Fritzøe)

Senja

6.februar: Tromsø 2 1-1 (Ottesen)

13.februar: Bardufoss 4-1 (Ottesen 2, Mannsverk, Jensen)

10.mars: Mjølner 1-0 (Mikkelsen)

15.mars: Tromsdalen 1-0 (Mikkelsen)

24.mars: Finnsnes 1-2 (Mienna)

Sotra

3.februar: Sogndal 1-5 (Stava)

9.februar: Djerv 1919 4-1 (Moldeklev, Bruun, Kkilen, Falck)

16.februar: Åsane 2-2 (Stava, selvmål)

2.mars: Hinna 5-0 (Rugland 2, Stava, Pedersen, Falck)

16.mars: Nest-Sotra 2-1 (Rugland, selvmål)

17.mars: Loddefjord 5-1 (Rugland 3, Stava, Falck)

23.mars: Fyllingsdalen 1-1

30.mars: Vard 0-2

6.april: Os (Sotra)

Åsane

3.februar: Nest-Sotra 1-0 (Myrkaskog)

9.februar: Gneist 8-1 (Hammersland 2, Mykkeltvedt 2, Bruun-Hansen, Lorentzen, Valsvik, Hauge)

16.februar: Sotra 2-2 (Lorentzen, Bruun-Hanssen)

23.februar: Fyllingsdalen 4-0 (Hammersland, Lorentzen, Valsvik, Udahl)

5.mars: Sogndal 0-3

24.mars: Nest-Sotra 1-2 (Lassen)

30.mars: Lysekloster 6-2 (Udahl 2, Nygard, Ueland, Valsvik, Fredriksen)

6.april: Vard (Myrdal)

Følg oss på Twitter, Instagram eller Facebook.